Circumscripție electorală
|
Partidul titularului înainte de alegeri
|
Membru s-a întors
|
Partidul titularului după alegeri
|
Note
|
Aberavon
|
|
Muncă
|
Stephen Kinnock
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Aberconwy
|
|
Conservator
|
Robin Millar
|
|
Conservator
|
Funcția precedentă, Guto Bebb , nu a rămas în picioare
|
Aberdeen Nord
|
|
Național scoțian
|
Kirsty Blackman
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
Aberdeen Sud
|
|
Conservator
|
Stephen Flynn
|
|
Național scoțian
|
Funcționarul anterior, Ross Thomson , nu a rămas în picioare
|
Airdrie și Shotts
|
|
Național scoțian
|
Neil Grey
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
Aldershot
|
|
Conservator
|
Leo Docherty
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Aldridge-Brownhills
|
|
Conservator
|
Wendy Morton
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Altrincham și Sale West
|
|
Conservator
|
Graham Brady
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Alyn și Deeside
|
|
Muncă
|
Mark Tami
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Valea chihlimbarului
|
|
Conservator
|
Nigel Mills
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Angus
|
|
Conservator
|
Dave Doogan
|
|
Național scoțian
|
Învins titular , Kirstene Hair
|
Arfon
|
|
Plaid Cymru
|
Hywel Williams
|
|
Plaid Cymru
|
Scaun ținut
|
Argyll și Bute
|
|
Național scoțian
|
Brendan O'Hara
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
Arundel și South Downs
|
|
Conservator
|
Andrew Griffith
|
|
Conservator
|
Funcția precedentă, Nick Herbert , nu a rămas în picioare
|
Ashfield
|
|
Muncă
|
Lee Anderson
|
|
Conservator
|
Funcția precedentă, Gloria de Piero , nu a rămas în picioare
|
Ashford
|
|
Conservator
|
Damian Green
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Ashton-under-Lyne
|
|
Muncă
|
Angela Rayner
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Aylesbury
|
|
Conservator
|
Rob Butler
|
|
Conservator
|
Fostul titular anterior, David Lidington , nu a rămas în picioare
|
Ayr, Carrick și Cumnock
|
|
Conservator
|
Allan Dorans
|
|
Național scoțian
|
Funcționarul anterior, Bill Grant , nu a rămas în picioare
|
Banbury
|
|
Conservator
|
Victoria Prentis
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Banff și Buchan
|
|
Conservator
|
David Duguid
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Lătrând
|
|
Muncă
|
Margaret Hodge
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Barnsley Central
|
|
Muncă
|
Dan Jarvis
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Barnsley East
|
|
Muncă
|
Stephanie Peacock
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Barrow și Furness
|
|
Independent ( The Independents )
|
Simon Fell
|
|
Conservator
|
Funcționarul anterior, John Woodcock , nu a rămas în picioare
|
Basildon și Billericay
|
|
Conservator
|
John Baron
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Basingstoke
|
|
Conservator
|
Maria Miller
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Bassetlaw
|
|
Vacant
|
Brendan Clarke-Smith
|
|
Conservator
|
Funcționarul anterior, John Mann , nu a rămas în picioare
|
Baie
|
|
Liberal-Democrați
|
Wera Hobhouse
|
|
Liberal-Democrați
|
Scaun ținut
|
Batley și Spen
|
|
Cooperativa Muncii
|
Tracy Brabin
|
|
Cooperativa Muncii
|
Scaun ținut
|
Battersea
|
|
Muncă
|
Marsha de Cordova
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Beaconsfield
|
|
Independent
|
Joy Morrissey
|
|
Conservator
|
Învins titular, Dominic Grieve
|
Beckenham
|
|
Conservator
|
Bob Stewart
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Bedford
|
|
Muncă
|
Mohammad Yasin
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Belfast Est
|
|
DUP
|
Gavin Robinson
|
|
DUP
|
Scaun ținut
|
Belfast Nord
|
|
DUP
|
John Finucane
|
|
Sinn Féin
|
Învins în funcție, Nigel Dodds
|
Belfast Sud
|
|
DUP
|
Claire Hanna
|
|
SDLP
|
Înfrântă în funcție, Emma Little-Pengelly
|
Belfast Vest
|
|
Sinn Féin
|
Paul Maskey
|
|
Sinn Féin
|
Scaun ținut
|
Bermondsey și Old Southwark
|
|
Muncă
|
Neil Coyle
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Berwick-upon-Tweed
|
|
Conservator
|
Anne-Marie Trevelyan
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Berwickshire, Roxburgh și Selkirk
|
|
Conservator
|
John Lamont
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Bethnal Green și Bow
|
|
Muncă
|
Rushanara Ali
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Beverley și Holderness
|
|
Conservator
|
Graham Stuart
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Bexhill și Battle
|
|
Conservator
|
Huw Merriman
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Bexleyheath și Crayford
|
|
Conservator
|
David Evennett
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Birkenhead
|
|
Birkenhead Social Justice
|
Mick Whitley
|
|
Muncă
|
Înfrânt titular, Frank Field
|
Birmingham Edgbaston
|
|
Cooperativa Muncii
|
Preet Gill
|
|
Cooperativa Muncii
|
Scaun ținut
|
Birmingham Erdington
|
|
Muncă
|
Jack Dromey
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Birmingham Hall Green
|
|
Muncă
|
Tahir Ali
|
|
Muncă
|
Învins în funcție, Roger Godsiff
|
Birmingham Hodge Hill
|
|
Muncă
|
Liam Byrne
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Birmingham Ladywood
|
|
Muncă
|
Shabana Mahmood
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Birmingham Northfield
|
|
Muncă
|
Gary Sambrook
|
|
Conservator
|
Învinsul titular, Richard Burden
|
Birmingham Perry Barr
|
|
Muncă
|
Khalid Mahmood
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Birmingham Selly Oak
|
|
Muncă
|
Steve McCabe
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Birmingham Yardley
|
|
Muncă
|
Jess Phillips
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Episcopul Auckland
|
|
Muncă
|
Dehenna Davison
|
|
Conservator
|
Învinsă în funcție, Helen Goodman
|
Arsură neagră
|
|
Muncă
|
Kate Hollern
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Blackley și Broughton
|
|
Muncă
|
Graham Stringer
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Blackpool North și Cleveleys
|
|
Conservator
|
Paul Maynard
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Blackpool Sud
|
|
Muncă
|
Scott Benton
|
|
Conservator
|
Învins în funcție, Gordon Marsden
|
Blaenau Gwent
|
|
Muncă
|
Nick Smith
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Blaydon
|
|
Muncă
|
Liz Twist
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Valea Blyth
|
|
Muncă
|
Ian Levy
|
|
Conservator
|
Funcționarul anterior, Ronnie Campbell , nu a rămas în picioare
|
Bognor Regis și Littlehampton
|
|
Conservator
|
Nick Gibb
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Bolsover
|
|
Muncă
|
Mark Fletcher
|
|
Conservator
|
Învins titular, Dennis Skinner
|
Bolton Nord-Est
|
|
Muncă
|
Mark Logan
|
|
Conservator
|
Învins în funcție, David Crausby
|
Bolton Sud Est
|
|
Muncă
|
Yasmin Qureshi
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Bolton West
|
|
Conservator
|
Chris Green
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Bootle
|
|
Muncă
|
Peter Dowd
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Boston și Skegness
|
|
Conservator
|
Matt Warman
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Bosworth
|
|
Conservator
|
Luke Evans
|
|
Conservator
|
Funcționarul anterior, David Tredinnick , nu a rămas în picioare
|
Bournemouth East
|
|
Conservator
|
Tobias Ellwood
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Bournemouth West
|
|
Conservator
|
Conor Burns
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Bracknell
|
|
Liberal-Democrați
|
James Sunderland
|
|
Conservator
|
Titularul anterior, Phillip Lee , nu a rămas în picioare
|
Bradford East
|
|
Muncă
|
Imran Hussain
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Bradford South
|
|
Muncă
|
Judith Cummins
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Bradford West
|
|
Muncă
|
Naseem Shah
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Braintree
|
|
Conservator
|
James inteligent
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Brecon și Radnorshire
|
|
Liberal-Democrați
|
Fay Jones
|
|
Conservator
|
Înfrântă titularul, Jane Dodds
|
Brent Central
|
|
Muncă
|
Dawn Butler
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Brent North
|
|
Muncă
|
Barry Gardiner
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Brentford și Isleworth
|
|
Muncă
|
Ruth Cadbury
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Brentwood și Ongar
|
|
Conservator
|
Alex Burghart
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Bridgend
|
|
Muncă
|
Jamie Wallis
|
|
Conservator
|
Învinsă în funcție, Madeleine Moon
|
Bridgwater și West Somerset
|
|
Conservator
|
Ian Liddell-Grainger
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Brigg și Goole
|
|
Conservator
|
Andrew Percy
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Brighton Kemptown
|
|
Cooperativa Muncii
|
Lloyd Russell-Moyle
|
|
Cooperativa Muncii
|
Scaun ținut
|
Brighton Pavilion
|
|
Verde
|
Caroline Lucas
|
|
Verde
|
Scaun ținut
|
Bristol East
|
|
Muncă
|
Kerry McCarthy
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Bristol Nord Vest
|
|
Muncă
|
Darren Jones
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Bristol Sud
|
|
Muncă
|
Karin Smyth
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Bristol West
|
|
Muncă
|
Thangam Debbonaire
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Broadland
|
|
Conservator
|
Jerome Mayhew
|
|
Conservator
|
Funcționarul anterior, Keith Simpson , nu a rămas în picioare
|
Bromley și Chislehurst
|
|
Conservator
|
Bob Neill
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Bromsgrove
|
|
Conservator
|
Sajid Javid
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Broxbourne
|
|
Conservator
|
Charles Walker
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Broxtowe
|
|
Schimbați Marea Britanie
|
Darren Henry
|
|
Conservator
|
Învinsă în funcție, Anna Soubry
|
Buckingham
|
|
Vacant
|
Greg Smith
|
|
Conservator
|
Funcționarul anterior, John Bercow , nu a rămas în picioare
|
Burnley
|
|
Muncă
|
Antony Higginbotham
|
|
Conservator
|
Învinsă în funcție, Julie Cooper
|
Burton
|
|
Conservator
|
Kate Griffiths
|
|
Conservator
|
Funcționarul anterior, Andrew Griffiths , nu a rămas în picioare
|
Bury North
|
|
Muncă
|
James Daly
|
|
Conservator
|
Înfrânt titular, James Frith
|
Bury South
|
|
Independent
|
Christian Wakeford
|
|
Conservator
|
Învins în funcție, Ivan Lewis
|
Bury St Edmunds
|
|
Conservator
|
Jo Churchill
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Caerphilly
|
|
Muncă
|
Wayne David
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Caithness, Sutherland și Easter Ross
|
|
Liberal-Democrați
|
Jamie Stone
|
|
Liberal-Democrați
|
Scaun ținut
|
Valea Calder
|
|
Conservator
|
Craig Whittaker
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Camberwell și Peckham
|
|
Muncă
|
Harriet Harman
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Camborne și Redruth
|
|
Conservator
|
George Eustice
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Cambridge
|
|
Muncă
|
Daniel Zeichner
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Cannock Chase
|
|
Conservator
|
Amanda Milling
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Canterbury
|
|
Muncă
|
Rosie Duffield
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Cardiff Central
|
|
Muncă
|
Jo Stevens
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Cardiff Nord
|
|
Muncă
|
Anna McMorrin
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Cardiff Sud și Penarth
|
|
Cooperativa Muncii
|
Stephen Doughty
|
|
Cooperativa Muncii
|
Scaun ținut
|
Cardiff West
|
|
Muncă
|
Kevin Brennan
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Carlisle
|
|
Conservator
|
John Stevenson
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Carmarthen East și Dinefwr
|
|
Plaid Cymru
|
Jonathan Edwards
|
|
Plaid Cymru
|
Scaun ținut
|
Carmarthen West și South Pembrokeshire
|
|
Conservator
|
Simon Hart
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Carshalton și Wallington
|
|
Liberal-Democrați
|
Elliot Colburn
|
|
Conservator
|
Înfrânt titular, Tom Brake
|
Castle Point
|
|
Conservator
|
Rebecca Harris
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Central Ayrshire
|
|
Național scoțian
|
Philippa Whitford
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
Central Devon
|
|
Conservator
|
Mel Stride
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Central Suffolk și North Ipswich
|
|
Conservator
|
Dan Poulter
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Ceredigion
|
|
Plaid Cymru
|
Ben Lake
|
|
Plaid Cymru
|
Scaun ținut
|
Charnwood
|
|
Conservator
|
Edward Argar
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Chatham și Aylesford
|
|
Conservator
|
Tracey Crouch
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Cheadle
|
|
Conservator
|
Mary Robinson
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Chelmsford
|
|
Conservator
|
Vicky Ford
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Chelsea și Fulham
|
|
Conservator
|
Greg Hands
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Cheltenham
|
|
Conservator
|
Alex Chalk
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Chesham și Amersham
|
|
Conservator
|
Cheryl Gillan
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Chesterfield
|
|
Muncă
|
Toby Perkins
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Chichester
|
|
Conservator
|
Gillian Keegan
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Chingford și Woodford Green
|
|
Conservator
|
Iain Duncan Smith
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Chippenham
|
|
Conservator
|
Michelle Donelan
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Chipping Barnet
|
|
Conservator
|
Theresa Villiers
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Chorley
|
|
Speaker
|
Lindsay Hoyle
|
|
Speaker
|
Scaun ținut
|
Christchurch
|
|
Conservator
|
Christopher Chope
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Orașele din Londra și Westminster
|
|
Conservator
|
Nickie Aiken
|
|
Conservator
|
Funcția precedentă, Mark Field , nu a rămas în picioare
|
Orașul Chester
|
|
Muncă
|
Chris Matheson
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Orașul Durham
|
|
Muncă
|
Mary Foy
|
|
Muncă
|
Funcția precedentă, Roberta Blackman-Woods , nu a rămas în picioare
|
Clacton
|
|
Conservator
|
Giles Watling
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Cleethorpes
|
|
Conservator
|
Martin Vickers
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Clwyd South
|
|
Muncă
|
Simon Baynes
|
|
Conservator
|
Învinsă în funcție, Susan Elan Jones
|
Clwyd West
|
|
Conservator
|
David Jones
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Coatbridge, Chryston și Bellshill
|
|
Muncă
|
Steven Bonnar
|
|
Național scoțian
|
Învins titular, Hugh Gaffney
|
Colchester
|
|
Conservator
|
Will Quince
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Valea Colnei
|
|
Muncă
|
Jason McCartney
|
|
Conservator
|
Învinsul titular, Thelma Walker
|
Congleton
|
|
Conservator
|
Fiona Bruce
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Copeland
|
|
Conservator
|
Trudy Harrison
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Corby
|
|
Conservator
|
Tom Pursglove
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Coventry Nord Est
|
|
Muncă
|
Colleen Fletcher
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Coventry Nord Vest
|
|
Muncă
|
Taiwo Owatemi
|
|
Muncă
|
Președintele anterior, Geoffrey Robinson , nu a rămas în picioare
|
Coventry Sud
|
|
Muncă
|
Zarah Sultana
|
|
Muncă
|
Funcționarul anterior, Jim Cunningham , nu a rămas în picioare
|
Crawley
|
|
Conservator
|
Henry Smith
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Crewe și Nantwich
|
|
Muncă
|
Kieran Mullan
|
|
Conservator
|
Înfrântă în funcție, Laura Smith
|
Croydon Central
|
|
Muncă
|
Sarah Jones
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Croydon North
|
|
Cooperativa Muncii
|
Steve Reed
|
|
Cooperativa Muncii
|
Scaun ținut
|
Croydon Sud
|
|
Conservator
|
Chris Philp
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Cumbernauld, Kilsyth și Kirkintilloch East
|
|
Național scoțian
|
Stuart McDonald
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
Valea Cynon
|
|
Muncă
|
Beth Winter
|
|
Muncă
|
Funcția precedentă, Ann Clwyd , nu a rămas în picioare
|
Dagenham și Rainham
|
|
Muncă
|
Jon Cruddas
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Darlington
|
|
Muncă
|
Peter Gibson
|
|
Conservator
|
Învinsă în funcție, Jenny Chapman
|
Dartford
|
|
Conservator
|
Gareth Johnson
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Daventry
|
|
Conservator
|
Chris Heaton-Harris
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Delyn
|
|
Muncă
|
Rob Roberts
|
|
Conservator
|
Învins în funcție, David Hanson
|
Denton și Roșcat
|
|
Muncă
|
Andrew Gwynne
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Derby North
|
|
Independent
|
Amanda Solloway
|
|
Conservator
|
Învins în funcție, Chris Williamson
|
Derby Sud
|
|
Muncă
|
Margaret Beckett
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Derbyshire Dales
|
|
Conservator
|
Sarah Dines
|
|
Conservator
|
Titularul anterior, Patrick McLoughlin , nu a rămas în picioare
|
Devize
|
|
Conservator
|
Danny Kruger
|
|
Conservator
|
Funcția precedentă, Claire Perry , nu a rămas în picioare
|
Dewsbury
|
|
Muncă
|
Mark Eastwood
|
|
Conservator
|
Înfrântă titularul, Paula Sherriff
|
Don Valley
|
|
Muncă
|
Nicholas Fletcher
|
|
Conservator
|
Învinsă în funcție, Caroline Flint
|
Doncaster Central
|
|
Muncă
|
Rosie Winterton
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Doncaster North
|
|
Muncă
|
Ed Miliband
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Dover
|
|
Independent
|
Natalie Elphicke
|
|
Conservator
|
Funcționarul anterior, Charlie Elphicke , nu a rămas în picioare
|
Dudley North
|
|
Independent
|
Marco Longhi
|
|
Conservator
|
Funcționarul anterior, Ian Austin , nu a rămas în picioare
|
Dudley South
|
|
Conservator
|
Mike Wood
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Dulwich și West Norwood
|
|
Muncă
|
Helen Hayes
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Dumfries și Galloway
|
|
Conservator
|
Alister Jack
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Dumfriesshire, Clydesdale și Tweeddale
|
|
Conservator
|
David Mundell
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Dundee East
|
|
Național scoțian
|
Stewart Hosie
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
Dundee West
|
|
Național scoțian
|
Chris Law
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
Dunfermline și West Fife
|
|
Național scoțian
|
Douglas Chapman
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
Dwyfor Meirionnydd
|
|
Plaid Cymru
|
Liz Saville-Roberts
|
|
Plaid Cymru
|
Scaun ținut
|
Ealing Central și Acton
|
|
Muncă
|
Rupa Huq
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Ealing Nord
|
|
Muncă
|
James Murray
|
|
Cooperativa Muncii
|
Funcționarul anterior, Stephen Pound , nu a rămas în picioare
|
Ealing Southall
|
|
Muncă
|
Virendra Sharma
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Easington
|
|
Muncă
|
Grahame Morris
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
East Antrim
|
|
DUP
|
Sammy Wilson
|
|
DUP
|
Scaun ținut
|
East Devon
|
|
Conservator
|
Simon Jupp
|
|
Conservator
|
Funcția precedentă, Hugo Swire , nu a rămas în picioare
|
East Dunbartonshire
|
|
Liberal-Democrați
|
Amy Callaghan
|
|
Național scoțian
|
Învins titular , Jo Swinson
|
East Ham
|
|
Muncă
|
Stephen Timms
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
East Hampshire
|
|
Conservator
|
Damian Hinds
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
East Kilbride, Strathaven și Lesmahagow
|
|
Național scoțian
|
Lisa Cameron
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
East Londonderry
|
|
DUP
|
Gregory Campbell
|
|
DUP
|
Scaun ținut
|
East Lothian
|
|
Muncă
|
Kenny MacAskill
|
|
Național scoțian
|
Învinsul titular, Martin Whitfield
|
East Renfrewshire
|
|
Conservator
|
Kirsten Oswald
|
|
Național scoțian
|
Învins în funcție, Paul Masterton
|
East Surrey
|
|
Liberal-Democrați
|
Claire Coutinho
|
|
Conservator
|
Funcționarul anterior, Sam Gyimah , nu a rămas în picioare
|
East Worthing și Shoreham
|
|
Conservator
|
Tim Loughton
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
East Yorkshire
|
|
Conservator
|
Greg Knight
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Eastbourne
|
|
Liberal-Democrați
|
Caroline Ansell
|
|
Conservator
|
Învins în funcție, Stephen Lloyd
|
Eastleigh
|
|
Conservator
|
Paul Holmes
|
|
Conservator
|
Fostul titular anterior, Mims Davies , a reprezentat Mid Sussex
|
Eddisbury
|
|
Liberal-Democrați
|
Edward Timpson
|
|
Conservator
|
Înfrântă titular, Antoinette Sandbach
|
Edinburgh Est
|
|
Național scoțian
|
Tommy Sheppard
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
Edinburgh Nord și Leith
|
|
Național scoțian
|
Deidre Brock
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
Edinburgh Sud
|
|
Muncă
|
Ian Murray
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Edinburgh Sud-Vest
|
|
Național scoțian
|
Joanna Cherry
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
Edinburgh West
|
|
Liberal-Democrați
|
Christine Jardine
|
|
Liberal-Democrați
|
Scaun ținut
|
Edmonton
|
|
Cooperativa Muncii
|
Kate Osamor
|
|
Cooperativa Muncii
|
Scaun ținut
|
Portul Ellesmere și Neston
|
|
Muncă
|
Justin Madders
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Elmet și Rothwell
|
|
Conservator
|
Alec Shelbrooke
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Eltham
|
|
Muncă
|
Clive Efford
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Enfield North
|
|
Schimbați Marea Britanie
|
Feryal Clark
|
|
Muncă
|
Funcția precedentă, Joan Ryan , nu a rămas în picioare
|
Enfield Southgate
|
|
Muncă
|
Bambos Charalambous
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Pădurea Epping
|
|
Conservator
|
Eleanor Laing
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Epsom și Ewell
|
|
Conservator
|
Chris Grayling
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Erewash
|
|
Conservator
|
Maggie Throup
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Erith și Thamesmead
|
|
Muncă
|
Abena Oppong-Asare
|
|
Muncă
|
Funcția precedentă, Teresa Pearce , nu a rămas în picioare
|
Esher și Walton
|
|
Conservator
|
Dominic Raab
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Exeter
|
|
Muncă
|
Ben Bradshaw
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Falkirk
|
|
Național scoțian
|
John McNally
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
Fareham
|
|
Conservator
|
Suella Braverman
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Faversham și Mid Kent
|
|
Conservator
|
Helen Whately
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Feltham și Heston
|
|
Cooperativa Muncii
|
Seema Malhotra
|
|
Cooperativa Muncii
|
Scaun ținut
|
Fermanagh și South Tyrone
|
|
Sinn Féin
|
Michelle Gildernew
|
|
Sinn Féin
|
Scaun ținut
|
Filton și Bradley Stoke
|
|
Conservator
|
Jack Lopresti
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Finchley și Golders Green
|
|
Conservator
|
Mike Freer
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Folkestone și Hythe
|
|
Conservator
|
Damian Collins
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Pădurea lui Dean
|
|
Conservator
|
Mark Harper
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Foyle
|
|
Sinn Féin
|
Colum Eastwood
|
|
SDLP
|
Înfrânt titular , Elisha McCallion
|
Fylde
|
|
Conservator
|
Mark Menzies
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Gainsborough
|
|
Conservator
|
Edward Leigh
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Garston și Halewood
|
|
Muncă
|
Maria Eagle
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Gateshead
|
|
Muncă
|
Ian Mearns
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Gedling
|
|
Muncă
|
Tom Randall
|
|
Conservator
|
Învins titular, Vernon Coaker
|
Gillingham și Rainham
|
|
Conservator
|
Rehman Chishti
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Glasgow Central
|
|
Național scoțian
|
Alison Thewliss
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
Glasgow East
|
|
Național scoțian
|
David Linden
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
Glasgow Nord
|
|
Național scoțian
|
Patrick Grady
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
Glasgow Nord Est
|
|
Cooperativa Muncii
|
Anne McLaughlin
|
|
Național scoțian
|
Învinsul titular, Paul Sweeney
|
Glasgow Nord Vest
|
|
Național scoțian
|
Carol Monaghan
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
Glasgow Sud
|
|
Național scoțian
|
Stewart McDonald
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
Glasgow Sud-Vest
|
|
Național scoțian
|
Chris Stephens
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
Glenrothes
|
|
Național scoțian
|
Peter Grant
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
Gloucester
|
|
Conservator
|
Richard Graham
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Gordon
|
|
Conservator
|
Richard Thomson
|
|
Național scoțian
|
Învins titular, Colin Clark
|
Gosport
|
|
Conservator
|
Caroline Dinenage
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Gower
|
|
Muncă
|
Tonia Antoniazzi
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Grantham și Stamford
|
|
Independent
|
Gareth Davies
|
|
Conservator
|
Funcția precedentă, Nick Boles , nu a rămas în picioare
|
Gravesham
|
|
Conservator
|
Adam Holloway
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Marele Grimsby
|
|
Muncă
|
Lia Nici
|
|
Conservator
|
Învinsă, Melanie Onn
|
Great Yarmouth
|
|
Conservator
|
Brandon Lewis
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Greenwich și Woolwich
|
|
Muncă
|
Matthew Pennycook
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Guildford
|
|
Independent
|
Angela Richardson
|
|
Conservator
|
Înfrântă titularul, Anne Milton
|
Hackney North și Stoke Newington
|
|
Muncă
|
Diane Abbott
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Hackney South și Shoreditch
|
|
Cooperativa Muncii
|
Meg Hillier
|
|
Cooperativa Muncii
|
Scaun ținut
|
Halesowen și Rowley Regis
|
|
Conservator
|
James Morris
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Halifax
|
|
Muncă
|
Holly Lynch
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Haltemprice și Howden
|
|
Conservator
|
David Davis
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Halton
|
|
Muncă
|
Derek Twigg
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Hammersmith
|
|
Muncă
|
Andrew Slaughter
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Hampstead și Kilburn
|
|
Muncă
|
Lalea Siddiq
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Harborough
|
|
Conservator
|
Neil O'Brien
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Harlow
|
|
Conservator
|
Robert Halfon
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Harrogate și Knaresborough
|
|
Conservator
|
Andrew Jones
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Harrow East
|
|
Conservator
|
Bob Blackman
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Harrow West
|
|
Cooperativa Muncii
|
Gareth Thomas
|
|
Cooperativa Muncii
|
Scaun ținut
|
Hartlepool
|
|
Muncă
|
Mike Hill
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Harwich și Essex de Nord
|
|
Conservator
|
Bernard Jenkin
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Hastings și Rye
|
|
Independent
|
Sally-Ann Hart
|
|
Conservator
|
Funcția precedentă, Amber Rudd , nu a rămas în picioare
|
Havant
|
|
Conservator
|
Alan Mak
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Hayes și Harlington
|
|
Muncă
|
John McDonnell
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Hazel Grove
|
|
Conservator
|
William Wragg
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Hemel Hempstead
|
|
Conservator
|
Mike Penning
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Hemsworth
|
|
Muncă
|
Jon Trickett
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Hendon
|
|
Conservator
|
Matthew Offord
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Henley
|
|
Conservator
|
John Howell
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Hereford și South Herefordshire
|
|
Conservator
|
Jesse Norman
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Hertford și Stortford
|
|
Conservator
|
Julie Marson
|
|
Conservator
|
Funcționarul anterior, Mark Prisk , nu a rămas în picioare
|
Hertsmere
|
|
Conservator
|
Oliver Dowden
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Hexham
|
|
Conservator
|
Guy Opperman
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Heywood și Middleton
|
|
Muncă
|
Chris Clarkson
|
|
Conservator
|
Învinsă în funcție, Liz McInnes
|
Vârful înalt
|
|
Muncă
|
Robert Largan
|
|
Conservator
|
Învinsă, Ruth George
|
Hitchin și Harpenden
|
|
Conservator
|
Bim Afolami
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Holborn și St Pancras
|
|
Muncă
|
Keir Starmer
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Hornchurch și Upminster
|
|
Conservator
|
Julia Lopez
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Hornsey și Wood Green
|
|
Muncă
|
Catherine West
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Horsham
|
|
Conservator
|
Jeremy Quin
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Houghton și Sunderland South
|
|
Muncă
|
Bridget Phillipson
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Hove
|
|
Muncă
|
Peter Kyle
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Huddersfield
|
|
Cooperativa Muncii
|
Barry Sheerman
|
|
Cooperativa Muncii
|
Scaun ținut
|
Huntingdon
|
|
Conservator
|
Jonathan Djanogly
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Hyndburn
|
|
Muncă
|
Sara Britcliffe
|
|
Conservator
|
Învins în funcție, Graham Jones
|
Ilford North
|
|
Muncă
|
Wes Streeting
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Ilford South
|
|
Schimbați Marea Britanie
|
Sam Tarry
|
|
Muncă
|
Învins în funcție, Mike Gapes
|
Inverclyde
|
|
Național scoțian
|
Ronnie Cowan
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
Inverness, Nairn, Badenoch și Strathspey
|
|
Național scoțian
|
Drew Hendry
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
Ipswich
|
|
Muncă
|
Tom Hunt
|
|
Conservator
|
Învinsul titular, Sandy Martin
|
Insula Wight
|
|
Conservator
|
Bob Seely
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Islington North
|
|
Muncă
|
Jeremy Corbyn
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Islington South și Finsbury
|
|
Muncă
|
Emily Thornberry
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Islwyn
|
|
Cooperativa Muncii
|
Chris Evans
|
|
Cooperativa Muncii
|
Scaun ținut
|
Jarrow
|
|
Independent
|
Kate Osborne
|
|
Muncă
|
Funcționarul anterior, Stephen Hepburn , nu a rămas în picioare
|
Keighley
|
|
Muncă
|
Robbie Moore
|
|
Conservator
|
Învinsul titular, John Grogan
|
Kenilworth și Southam
|
|
Conservator
|
Jeremy Wright
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Kensington
|
|
Muncă
|
Felicity Buchan
|
|
Conservator
|
Înfrântă titular, Emma Dent Coad
|
Kettering
|
|
Conservator
|
Philip Hollobone
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Kilmarnock și Loudoun
|
|
Național scoțian
|
Alan Brown
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
Kingston și Surbiton
|
|
Liberal-Democrați
|
Edward Davey
|
|
Liberal-Democrați
|
Scaun ținut
|
Kingston upon Hull East
|
|
Muncă
|
Karl Turner
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Kingston upon Hull North
|
|
Muncă
|
Diana Johnson
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Kingston upon Hull West și Hessle
|
|
Muncă
|
Emma Hardy
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Kingswood
|
|
Conservator
|
Chris Skidmore
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Kirkcaldy și Cowdenbeath
|
|
Muncă
|
Neale Hanvey
|
|
Național scoțian
|
Învinsul titular, Lesley Laird
|
Knowsley
|
|
Muncă
|
George Howarth
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Valea Lagan
|
|
DUP
|
Jeffrey Donaldson
|
|
DUP
|
Scaun ținut
|
Lanark și Hamilton East
|
|
Național scoțian
|
Angela Crawley
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
Lancaster și Fleetwood
|
|
Muncă
|
Cat Smith
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Leeds Central
|
|
Muncă
|
Hilary Benn
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Leeds East
|
|
Muncă
|
Richard Burgon
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Leeds Nord-Est
|
|
Muncă
|
Fabian Hamilton
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Leeds Nord-Vest
|
|
Cooperativa Muncii
|
Alex Sobel
|
|
Cooperativa Muncii
|
Scaun ținut
|
Leeds West
|
|
Muncă
|
Rachel Reeves
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Leicester East
|
|
Muncă
|
Claudia Webbe
|
|
Muncă
|
Funcționarul anterior, Keith Vaz , nu a rămas în picioare
|
Leicester South
|
|
Cooperativa Muncii
|
Jon Ashworth
|
|
Cooperativa Muncii
|
Scaun ținut
|
Leicester West
|
|
Muncă
|
Liz Kendall
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Leigh
|
|
Cooperativa Muncii
|
James Grundy
|
|
Conservator
|
Înfrântă titular, Joanne Platt
|
Lewes
|
|
Conservator
|
Maria Caulfield
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Lewisham East
|
|
Muncă
|
Janet Daby
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Lewisham West și Penge
|
|
Muncă
|
Ellie Reeves
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Lewisham Deptford
|
|
Muncă
|
Vicky Foxcroft
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Leyton și Wanstead
|
|
Muncă
|
John Cryer
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Lichfield
|
|
Conservator
|
Michael Fabricant
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Lincoln
|
|
Muncă
|
Karl McCartney
|
|
Conservator
|
Învinsă, Karen Lee
|
Linlithgow și East Falkirk
|
|
Național scoțian
|
Ziua Martyn
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
Liverpool Riverside
|
|
Independent
|
Kim Johnson
|
|
Muncă
|
Funcția precedentă, Louise Ellman , nu a rămas în picioare
|
Liverpool Walton
|
|
Muncă
|
Dan Carden
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Liverpool Wavertree
|
|
Liberal-Democrați
|
Paula Barker
|
|
Muncă
|
Funcția precedentă, Luciana Berger , nu a rămas în picioare
|
Liverpool West Derby
|
|
Cooperativa Muncii
|
Ian Byrne
|
|
Muncă
|
Funcționarul anterior, Stephen Twigg , nu a rămas în picioare
|
Livingston
|
|
Național scoțian
|
Hannah Bardell
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
Llanelli
|
|
Muncă
|
Nia Griffith
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Loughborough
|
|
Conservator
|
Jane Hunt
|
|
Conservator
|
Funcția precedentă, Nicky Morgan , nu a rămas în picioare
|
Louth și Horncastle
|
|
Conservator
|
Victoria Atkins
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Ludlow
|
|
Conservator
|
Philip Dunne
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Luton North
|
|
Independent
|
Sarah Owen
|
|
Muncă
|
Funcționarul anterior, Kelvin Hopkins , nu a rămas în picioare
|
Luton South
|
|
Independent ( The Independents )
|
Rachel Hopkins
|
|
Muncă
|
Învins titular, Gavin Shuker
|
Macclesfield
|
|
Conservator
|
David Rutley
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Maidenhead
|
|
Conservator
|
Theresa May
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Maidstone și The Weald
|
|
Conservator
|
Helen Grant
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Makerfield
|
|
Muncă
|
Yvonne Fovargue
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Maldon
|
|
Conservator
|
John Whittingdale
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Manchester Central
|
|
Cooperativa Muncii
|
Lucy Powell
|
|
Cooperativa Muncii
|
Scaun ținut
|
Manchester Gorton
|
|
Muncă
|
Afzal Khan
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Manchester Withington
|
|
Muncă
|
Jeff Smith
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Mansfield
|
|
Conservator
|
Ben Bradley
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Valea Meon
|
|
Conservator
|
Flick Drummond
|
|
Conservator
|
Funcționarul anterior, George Hollingbery , nu a rămas în picioare
|
Meriden
|
|
Conservator
|
Saqib Bhatti
|
|
Conservator
|
Funcția precedentă, Caroline Spelman , nu a rămas în picioare
|
Merthyr Tydfil și Rhymney
|
|
Muncă
|
Gerald Jones
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Mid Bedfordshire
|
|
Conservator
|
Nadine Dorries
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Mid Derbyshire
|
|
Conservator
|
Pauline Latham
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Mid Dorset și North Poole
|
|
Conservator
|
Michael Tomlinson
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Mijlocul Norfolk
|
|
Conservator
|
George Freeman
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Mid Sussex
|
|
Conservator
|
Mims Davies
|
|
Conservator
|
Funcționarul anterior, Nicholas Soames , nu a rămas în picioare. Davies a fost anterior deputat pentru Eastleigh
|
Mid Ulster
|
|
Sinn Féin
|
Francie Molloy
|
|
Sinn Féin
|
Scaun ținut
|
Mid Worcestershire
|
|
Conservator
|
Nigel Huddleston
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Middlesbrough
|
|
Muncă
|
Andy McDonald
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Middlesbrough South and East Cleveland
|
|
Conservator
|
Simon Clarke
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Midlothian
|
|
Muncă
|
Owen Thompson
|
|
Național scoțian
|
Învinsă în funcție, Danielle Rowley
|
Milton Keynes North
|
|
Conservator
|
Ben Everitt
|
|
Conservator
|
Funcționarul anterior, Mark Lancaster , nu a rămas în picioare
|
Milton Keynes South
|
|
Conservator
|
Iain Stewart
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Mitcham și Morden
|
|
Muncă
|
Siobhain McDonagh
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Valea Mole
|
|
Conservator
|
Paul Beresford
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Monmouth
|
|
Conservator
|
David Davies
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Montgomeryshire
|
|
Conservator
|
Craig Williams
|
|
Conservator
|
Funcția precedentă, Glyn Davies , nu a rămas în picioare
|
Moray
|
|
Conservator
|
Douglas Ross
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Morecambe și Lunesdale
|
|
Conservator
|
David Morris
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Morley și Outwood
|
|
Conservator
|
Andrea Jenkyns
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Motherwell și Wishaw
|
|
Național scoțian
|
Bărbații Marion
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
Na h-Eileanan an Iar
|
|
Național scoțian
|
Angus MacNeil
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
Neath
|
|
Cooperativa Muncii
|
Christina Rees
|
|
Cooperativa Muncii
|
Scaun ținut
|
New Forest East
|
|
Conservator
|
Julian Lewis
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
New Forest West
|
|
Conservator
|
Desmond Swayne
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Newark
|
|
Conservator
|
Robert Jenrick
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Newbury
|
|
Conservator
|
Laura Farris
|
|
Conservator
|
Funcționarul anterior, Richard Benyon , nu a rămas în picioare
|
Newcastle upon Tyne Central
|
|
Muncă
|
Chi Onwurah
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Newcastle upon Tyne East
|
|
Muncă
|
Nick Brown
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Newcastle upon Tyne North
|
|
Muncă
|
Catherine McKinnell
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Newcastle-under-Lyme
|
|
Muncă
|
Aaron Bell
|
|
Conservator
|
Funcționarul anterior, Paul Farrelly , nu a rămas în picioare
|
Newport East
|
|
Muncă
|
Jessica Morden
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Newport West
|
|
Muncă
|
Ruth Jones
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Newry și Armagh
|
|
Sinn Féin
|
Mickey Brady
|
|
Sinn Féin
|
Scaun ținut
|
Newton Abbot
|
|
Conservator
|
Anne Marie Morris
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Normanton, Pontefract și Castleford
|
|
Muncă
|
Yvette Cooper
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
North Antrim
|
|
DUP
|
Ian Paisley
|
|
DUP
|
Scaun ținut
|
North Ayrshire și Arran
|
|
Național scoțian
|
Patricia Gibson
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
North Cornwall
|
|
Conservator
|
Scott Mann
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
North Devon
|
|
Conservator
|
Selaine Saxby
|
|
Conservator
|
Președintele anterior, Peter Heaton-Jones , nu a rămas în picioare
|
North Dorset
|
|
Conservator
|
Simon Hoare
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
North Down
|
|
Independent
|
Stephen Farry
|
|
Alianţă
|
Funcția precedentă, Sylvia Hermon , nu a rămas în picioare
|
North Durham
|
|
Muncă
|
Kevan Jones
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
North East Bedfordshire
|
|
Conservator
|
Richard Fuller
|
|
Conservator
|
Funcționarul anterior, Alistair Burt , nu a rămas în picioare
|
Nord-estul Cambridgeshire
|
|
Conservator
|
Stephen Barclay
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Nord-estul Derbyshire
|
|
Conservator
|
Lee Rowley
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
North East Fife
|
|
Național scoțian
|
Wendy Chamberlain
|
|
Liberal-Democrați
|
Învins în funcție, Stephen Gethins
|
North East Hampshire
|
|
Conservator
|
Ranil Jayawardena
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Nord Est Hertfordshire
|
|
Conservator
|
Oliver Heald
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
North East Somerset
|
|
Conservator
|
Jacob Rees-Mogg
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Nordul Herefordshire
|
|
Conservator
|
Bill Wiggin
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Nordul Norfolkului
|
|
Liberal-Democrați
|
Duncan Baker
|
|
Conservator
|
Funcționarul anterior, Norman Lamb , nu a rămas în picioare
|
North Shropshire
|
|
Conservator
|
Owen Paterson
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
North Somerset
|
|
Conservator
|
Liam Fox
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
North Swindon
|
|
Conservator
|
Justin Tomlinson
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
North Thanet
|
|
Conservator
|
Roger Gale
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
North Tyneside
|
|
Muncă
|
Mary Glindon
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
North Warwickshire
|
|
Conservator
|
Craig Tracey
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Nord-Vest Cambridgeshire
|
|
Conservator
|
Shailesh Vara
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Nord-Vest Durham
|
|
Muncă
|
Richard Holden
|
|
Conservator
|
Învinsă în funcție, Laura Pidcock
|
North West Hampshire
|
|
Conservator
|
Kit Malthouse
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Nord-Vest Leicestershire
|
|
Conservator
|
Andrew Bridgen
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Nord-Vestul Norfolk
|
|
Conservator
|
James Wild
|
|
Conservator
|
Funcționarul anterior, Henry Bellingham , nu a rămas în picioare
|
Wiltshire de Nord
|
|
Conservator
|
James Gray
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Northampton Nord
|
|
Conservator
|
Michael Ellis
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Northampton Sud
|
|
Conservator
|
Andrew Lewer
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Norwich North
|
|
Conservator
|
Chloe Smith
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Norwich Sud
|
|
Muncă
|
Clive Lewis
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Nottingham East
|
|
Schimbați Marea Britanie
|
Nadia Whittome
|
|
Muncă
|
Învinsul titular, Chris Leslie
|
Nottingham Nord
|
|
Cooperativa Muncii
|
Alex Norris
|
|
Cooperativa Muncii
|
Scaun ținut
|
Nottingham South
|
|
Muncă
|
Lilian Greenwood
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Nuneaton
|
|
Conservator
|
Marcus Jones
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Ochil și South Perthshire
|
|
Conservator
|
John Nicolson
|
|
Național scoțian
|
Înfrânt titular, Luke Graham
|
Ogmore
|
|
Muncă
|
Chris Elmore
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Bătrânul Bexley și Sidcup
|
|
Conservator
|
James Brokenshire
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Oldham East și Saddleworth
|
|
Muncă
|
Debbie Abrahams
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Oldham West și Royton
|
|
Cooperativa Muncii
|
Jim McMahon
|
|
Cooperativa Muncii
|
Scaun ținut
|
Orkney și Shetland
|
|
Liberal-Democrați
|
Alistair Carmichael
|
|
Liberal-Democrați
|
Scaun ținut
|
Orpington
|
|
Conservator
|
Gareth Bacon
|
|
Conservator
|
Titularul anterior, Jo Johnson , nu a rămas în picioare
|
Oxford East
|
|
Cooperativa Muncii
|
Anneliese Dodds
|
|
Cooperativa Muncii
|
Scaun ținut
|
Oxford West și Abingdon
|
|
Liberal-Democrați
|
Layla Moran
|
|
Liberal-Democrați
|
Scaun ținut
|
Paisley și Renfrewshire North
|
|
Național scoțian
|
Gavin Newlands
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
Paisley și Renfrewshire South
|
|
Național scoțian
|
Mhairi Black
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
Pendle
|
|
Conservator
|
Andrew Stephenson
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Penistone și Stocksbridge
|
|
Liberal-Democrați
|
Miriam Cates
|
|
Conservator
|
Funcția precedentă, Angela Smith , nu a rămas în picioare
|
Penrith și frontiera
|
|
Independent
|
Neil Hudson
|
|
Conservator
|
Funcția precedentă, Rory Stewart , nu a rămas în picioare
|
Perth și North Perthshire
|
|
Național scoțian
|
Pete Wishart
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
Peterborough
|
|
Muncă
|
Paul Bristow
|
|
Conservator
|
Învinsă în funcție, Lisa Forbes
|
Plymouth Moor View
|
|
Conservator
|
Johnny Mercer
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Plymouth Sutton și Devonport
|
|
Cooperativa Muncii
|
Luke Pollard
|
|
Cooperativa Muncii
|
Scaun ținut
|
Pontypridd
|
|
Muncă
|
Alex Davies-Jones
|
|
Muncă
|
Funcționarul anterior, Owen Smith , nu a rămas în picioare
|
Poole
|
|
Conservator
|
Robert Syms
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Plop și var de var
|
|
Muncă
|
Apsana Begum
|
|
Muncă
|
Funcționarul anterior, Jim Fitzpatrick , nu a rămas în picioare
|
Portsmouth Nord
|
|
Conservator
|
Penny Mordaunt
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Portsmouth Sud
|
|
Muncă
|
Stephen Morgan
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Preseli Pembrokeshire
|
|
Conservator
|
Stephen Crabb
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Preston
|
|
Cooperativa Muncii
|
Mark Hendrick
|
|
Cooperativa Muncii
|
Scaun ținut
|
Pudsey
|
|
Conservator
|
Stuart Andrew
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Putney
|
|
Independent
|
Fleur Anderson
|
|
Muncă
|
Funcția precedentă, Justine Greening , nu a rămas în picioare
|
Rayleigh și Wickford
|
|
Conservator
|
Mark Francois
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Reading East
|
|
Muncă
|
Matt Rodda
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Citind Vestul
|
|
Conservator
|
Alok Sharma
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Mașină roșie
|
|
Cooperativa Muncii
|
Jacob Young
|
|
Conservator
|
Înfrântă titularul, Anna Turley
|
Redditch
|
|
Conservator
|
Rachel Maclean
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Reigate
|
|
Conservator
|
Crispin Blunt
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Rhondda
|
|
Muncă
|
Chris Bryant
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Valea Ribble
|
|
Conservator
|
Nigel Evans
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Richmond (York)
|
|
Conservator
|
Rishi Sunak
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Parcul Richmond
|
|
Conservator
|
Sarah Olney
|
|
Liberal-Democrați
|
Învins titular, Zac Goldsmith
|
Rochdale
|
|
Muncă
|
Tony Lloyd
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Rochester și Strood
|
|
Conservator
|
Kelly Tolhurst
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Rochford și Southend East
|
|
Conservator
|
James Duddridge
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Romford
|
|
Conservator
|
Andrew Rosindell
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Romsey și Southampton Nord
|
|
Conservator
|
Caroline Nokes
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Ross, Skye și Lochaber
|
|
Național scoțian
|
Ian Blackford
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
Rossendale și Darwen
|
|
Conservator
|
Jake Berry
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Valea Rother
|
|
Muncă
|
Alexander Stafford
|
|
Conservator
|
Funcționarul anterior, Kevin Barron , nu a rămas în picioare
|
Rotherham
|
|
Muncă
|
Sarah Champion
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Rugby
|
|
Conservator
|
Mark Pawsey
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Ruislip, Northwood și Pinner
|
|
Conservator
|
David Simmonds
|
|
Conservator
|
Funcția precedentă, Nick Hurd , nu a rămas în picioare
|
Runnymede și Weybridge
|
|
Independent
|
Ben Spencer
|
|
Conservator
|
Funcționarul anterior, Philip Hammond , nu a rămas în picioare
|
Rushcliffe
|
|
Independent
|
Ruth Edwards
|
|
Conservator
|
Președintele anterior, Ken Clarke , nu a rămas în picioare
|
Rutherglen și Hamilton West
|
|
Cooperativa Muncii
|
Margaret Ferrier
|
|
Național scoțian
|
Înfrânt titular, Gerard Killen
|
Rutland și Melton
|
|
Conservator
|
Alicia Kearns
|
|
Conservator
|
Funcționarul anterior, Alan Duncan , nu a rămas în picioare
|
Șofran Walden
|
|
Conservator
|
Kemi Badenoch
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Salford și Eccles
|
|
Muncă
|
Rebecca Long-Bailey
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Salisbury
|
|
Conservator
|
John Glen
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Scarborough și Whitby
|
|
Conservator
|
Robert Goodwill
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Scunthorpe
|
|
Muncă
|
Holly Mumby-Croft
|
|
Conservator
|
Învinsul titular, Nic Dakin
|
Sedgefield
|
|
Muncă
|
Paul Howell
|
|
Conservator
|
Învins în funcție, Phil Wilson
|
Sefton Central
|
|
Muncă
|
Bill Esterson
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Selby și Ainsty
|
|
Conservator
|
Nigel Adams
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Sevenoaks
|
|
Conservator
|
Laura Trott
|
|
Conservator
|
Funcționarul anterior, Michael Fallon , nu a rămas în picioare
|
Sheffield Central
|
|
Muncă
|
Paul Blomfield
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Sheffield Sud-Est
|
|
Muncă
|
Clive Betts
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Sheffield Brightside și Hillsborough
|
|
Muncă
|
Gill Furniss
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Sheffield Hallam
|
|
Independent
|
Olivia Blake
|
|
Muncă
|
Funcția precedentă, Jared O'Mara , nu a rămas în picioare
|
Sheffield Heeley
|
|
Muncă
|
Louise Haigh
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Sherwood
|
|
Conservator
|
Mark Spencer
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Shipley
|
|
Conservator
|
Philip Davies
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Shrewsbury și Atcham
|
|
Conservator
|
Daniel Kawczynski
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Sittingbourne și Sheppey
|
|
Conservator
|
Gordon Henderson
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Skipton și Ripon
|
|
Conservator
|
Julian Smith
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Sleaford și North Hykeham
|
|
Conservator
|
Caroline Johnson
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Slough
|
|
Muncă
|
Tanmanjeet Dhesi
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Solihull
|
|
Conservator
|
Julian Knight
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Somerton și Frome
|
|
Conservator
|
David Warburton
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
South Antrim
|
|
DUP
|
Paul Girvan
|
|
DUP
|
Scaun ținut
|
South Basildon și East Thurrock
|
|
Conservator
|
Stephen Metcalfe
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Cambridgeshire de Sud
|
|
Liberal-Democrați
|
Anthony Browne
|
|
Conservator
|
Funcția precedentă, Heidi Allen , nu a rămas în picioare
|
South Derbyshire
|
|
Conservator
|
Heather Wheeler
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
South Dorset
|
|
Conservator
|
Richard Drax
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Sud jos
|
|
Sinn Féin
|
Chris Hazzard
|
|
Sinn Féin
|
Scaun ținut
|
Sud-estul Cambridgeshire
|
|
Conservator
|
Lucy Frazer
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Cornwall de Sud-Est
|
|
Conservator
|
Sheryll Murray
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Olanda de Sud și The Deepings
|
|
Conservator
|
John Hayes
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
South Leicestershire
|
|
Conservator
|
Alberto Costa
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
South Norfolk
|
|
Conservator
|
Richard Bacon
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
South Northamptonshire
|
|
Conservator
|
Andrea Leadsom
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
South Ribble
|
|
Conservator
|
Katherine Fletcher
|
|
Conservator
|
Funcția precedentă, Seema Kennedy , nu a rămas în picioare
|
South Shields
|
|
Muncă
|
Emma Lewell-Buck
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
South Staffordshire
|
|
Conservator
|
Gavin Williamson
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
South Suffolk
|
|
Conservator
|
James Cartlidge
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
South Swindon
|
|
Conservator
|
Robert Buckland
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Sud Thanet
|
|
Conservator
|
Craig Mackinlay
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Sud Vest Bedfordshire
|
|
Conservator
|
Andrew Selous
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
South West Devon
|
|
Conservator
|
Gary Streeter
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Sud-vestul Hertfordshire
|
|
Independent
|
Gagan Mohindra
|
|
Conservator
|
Învins în funcție, David Gauke
|
South West Norfolk
|
|
Conservator
|
Elizabeth Truss
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Sud-Vest Surrey
|
|
Conservator
|
Jeremy Hunt
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Sud-Vestul Wiltshire
|
|
Conservator
|
Andrew Murrison
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Southampton Itchen
|
|
Conservator
|
Royston Smith
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Testul Southampton
|
|
Muncă
|
Alan Whitehead
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Southend West
|
|
Conservator
|
David Amess
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Southport
|
|
Conservator
|
Damien Moore
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Spelthorne
|
|
Conservator
|
Kwasi Kwarteng
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
St Albans
|
|
Conservator
|
Daisy Cooper
|
|
Liberal-Democrați
|
Înfrântă titular, Anne Main
|
St Austell și Newquay
|
|
Conservator
|
Steve Double
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
St Helens North
|
|
Muncă
|
Conor McGinn
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
St Helens South și Whiston
|
|
Muncă
|
Marie Rimmer
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Sf. Ives
|
|
Conservator
|
Derek Thomas
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Stafford
|
|
Conservator
|
Theo Clarke
|
|
Conservator
|
Funcția precedentă, Jeremy Lefroy , nu a rămas în picioare
|
Staffordshire Moorlands
|
|
Conservator
|
Karen Bradley
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Stalybridge și Hyde
|
|
Cooperativa Muncii
|
Jonathan Reynolds
|
|
Cooperativa Muncii
|
Scaun ținut
|
Stevenage
|
|
Conservator
|
Stephen McPartland
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Stirling
|
|
Conservator
|
Alyn Smith
|
|
Național scoțian
|
Înfrânt titular, Stephen Kerr
|
Stockport
|
|
Schimbați Marea Britanie
|
Navendu Mishra
|
|
Muncă
|
Funcția precedentă, Ann Coffey , nu a rămas în picioare
|
Stockton North
|
|
Muncă
|
Alex Cunningham
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Stockton South
|
|
Muncă
|
Matt Vickers
|
|
Conservator
|
Învins în funcție, Paul Williams
|
Stoke-on-Trent Central
|
|
Cooperativa Muncii
|
Jo Gideon
|
|
Conservator
|
Învins titular, Gareth Snell
|
Stoke-on-Trent Nord
|
|
Muncă
|
Jonathan Gullis
|
|
Conservator
|
Ruth Smeeth , învinsă în funcție
|
Stoke-on-Trent Sud
|
|
Conservator
|
Jack Brereton
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Piatră
|
|
Conservator
|
Bill Cash
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Stourbridge
|
|
Conservator
|
Suzanne Webb
|
|
Conservator
|
Funcția precedentă, Margot James , nu a rămas în picioare
|
Strangford
|
|
DUP
|
Jim Shannon
|
|
DUP
|
Scaun ținut
|
Stratford-on-Avon
|
|
Conservator
|
Nadhim Zahawi
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Streatham
|
|
Liberal-Democrați
|
Bell Ribeiro-Addy
|
|
Muncă
|
Funcția precedentă, Chuka Umunna , nu a rămas în picioare
|
Stretford și Urmston
|
|
Muncă
|
Kate Green
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Stroud
|
|
Cooperativa Muncii
|
Siobhan Baillie
|
|
Conservator
|
Învins în funcție, David Drew
|
Suffolk Coastal
|
|
Conservator
|
Therese Coffey
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Sunderland Central
|
|
Muncă
|
Julie Elliott
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Surrey Heath
|
|
Conservator
|
Michael Gove
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Sutton și Cheam
|
|
Conservator
|
Paul Scully
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Sutton Coldfield
|
|
Conservator
|
Andrew Mitchell
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Swansea East
|
|
Muncă
|
Carolyn Harris
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Swansea West
|
|
Cooperativa Muncii
|
Geraint Davies
|
|
Cooperativa Muncii
|
Scaun ținut
|
Tamworth
|
|
Conservator
|
Christopher Pincher
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Tatton
|
|
Conservator
|
Esther McVey
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Taunton Deane
|
|
Conservator
|
Rebecca Pow
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Telford
|
|
Conservator
|
Lucy Allan
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Tewkesbury
|
|
Conservator
|
Laurence Robertson
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Cotswolds
|
|
Conservator
|
Geoffrey Clifton-Brown
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Wrekin
|
|
Conservator
|
Mark Pritchard
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Thirsk și Malton
|
|
Conservator
|
Kevin Hollinrake
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Thornbury și Yate
|
|
Conservator
|
Luke Hall
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Thurrock
|
|
Conservator
|
Jackie Doyle-Price
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Tiverton și Honiton
|
|
Conservator
|
Parohia Neil
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Tonbridge și Malling
|
|
Conservator
|
Thomas Tugendhat
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Tooting
|
|
Muncă
|
Rosena Allin-Khan
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Torbay
|
|
Conservator
|
Kevin Foster
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Torfaen
|
|
Muncă
|
Nick Thomas-Symonds
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Torridge și West Devon
|
|
Conservator
|
Geoffrey Cox
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Totnes
|
|
Liberal-Democrați
|
Anthony Mangnall
|
|
Conservator
|
Învinsă în funcție, Sarah Wollaston
|
Tottenham
|
|
Muncă
|
David Lammy
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Truro și Falmouth
|
|
Conservator
|
Cherilyn Mackrory
|
|
Conservator
|
Funcția precedentă, Sarah Newton , nu a rămas în picioare
|
Tunbridge Wells
|
|
Conservator
|
Greg Clark
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Twickenham
|
|
Liberal-Democrați
|
Munira Wilson
|
|
Liberal-Democrați
|
Funcția precedentă, Vince Cable , nu a rămas în picioare
|
Tynemouth
|
|
Muncă
|
Alan Campbell
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Upper Bann
|
|
DUP
|
Carla Lockhart
|
|
DUP
|
Funcționarul anterior, David Simpson , nu a rămas în picioare
|
Uxbridge și South Ruislip
|
|
Conservator
|
Boris Johnson
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Vale of Clwyd
|
|
Muncă
|
James Davies
|
|
Conservator
|
Învins în funcție, Chris Ruane
|
Valea lui Glamorgan
|
|
Conservator
|
Alun Cairns
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Vauxhall
|
|
Muncă
|
Florence Eshalomi
|
|
Cooperativa Muncii
|
Funcția precedentă, Kate Hoey , nu a rămas în picioare
|
Wakefield
|
|
Muncă
|
Imran Ahmad Khan
|
|
Conservator
|
Învinsă în funcție, Mary Creagh
|
Wallasey
|
|
Muncă
|
Angela Eagle
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Walsall North
|
|
Conservator
|
Eddie Hughes
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Walsall South
|
|
Muncă
|
Valerie Vaz
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Walthamstow
|
|
Cooperativa Muncii
|
Stella Creasy
|
|
Cooperativa Muncii
|
Scaun ținut
|
Wansbeck
|
|
Muncă
|
Ian Lavery
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Wantage
|
|
Conservator
|
David Johnston
|
|
Conservator
|
Titularul anterior, Ed Vaizey , nu a stat în picioare
|
Warley
|
|
Muncă
|
John Spellar
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Warrington North
|
|
Muncă
|
Charlotte Nichols
|
|
Muncă
|
Funcția precedentă, Helen Jones , nu a rămas în picioare
|
Warrington South
|
|
Muncă
|
Andy Carter
|
|
Conservator
|
Învins titular, Faisal Rashid
|
Warwick și Leamington
|
|
Muncă
|
Matt Western
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Washington și Sunderland West
|
|
Muncă
|
Sharon Hodgson
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Watford
|
|
Conservator
|
Dean Russell
|
|
Conservator
|
Funcționarul anterior, Richard Harrington , nu a rămas în picioare
|
Waveney
|
|
Conservator
|
Peter Aldous
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Wealden
|
|
Conservator
|
Nusrat Ghani
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Weaver Vale
|
|
Muncă
|
Mike Amesbury
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Wellingborough
|
|
Conservator
|
Peter Bone
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Wells
|
|
Conservator
|
James Heappey
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Welwyn Hatfield
|
|
Conservator
|
Grant Shapps
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Wentworth și Dearne
|
|
Muncă
|
John Healey
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
West Aberdeenshire și Kincardine
|
|
Conservator
|
Andrew Bowie
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
West Bromwich East
|
|
Muncă
|
Nicola Richards
|
|
Conservator
|
Funcționarul anterior, Tom Watson , nu a rămas în picioare
|
West Bromwich West
|
|
Cooperativa Muncii
|
Shaun Bailey
|
|
Conservator
|
Funcționarul anterior, Adrian Bailey , nu a rămas în picioare
|
West Dorset
|
|
Independent
|
Chris Loder
|
|
Conservator
|
Funcționarul anterior, Oliver Letwin , nu a rămas în picioare
|
West Dunbartonshire
|
|
Național scoțian
|
Martin Docherty-Hughes
|
|
Național scoțian
|
Scaun ținut
|
West Ham
|
|
Muncă
|
Lyn Brown
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
West Lancashire
|
|
Muncă
|
Rosie Cooper
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
West Suffolk
|
|
Conservator
|
Matthew Hancock
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
West Tyrone
|
|
Sinn Féin
|
Órfhlaith Begley
|
|
Sinn Féin
|
Scaun ținut
|
West Worcestershire
|
|
Conservator
|
Harriett Baldwin
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Westminster Nord
|
|
Muncă
|
Karen Buck
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Westmorland și Lonsdale
|
|
Liberal-Democrați
|
Tim Farron
|
|
Liberal-Democrați
|
Scaun ținut
|
Weston-Super-Mare
|
|
Conservator
|
John Penrose
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Wigan
|
|
Muncă
|
Lisa Nandy
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Wimbledon
|
|
Conservator
|
Stephen Hammond
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Winchester
|
|
Conservator
|
Steve Brine
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Windsor
|
|
Conservator
|
Adam Afriyie
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Wirral Sud
|
|
Muncă
|
Alison McGovern
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Wirral West
|
|
Muncă
|
Margaret Greenwood
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Witham
|
|
Conservator
|
Priti Patel
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Witney
|
|
Conservator
|
Robert Courts
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Woking
|
|
Conservator
|
Jonathan Lord
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Wokingham
|
|
Conservator
|
John Redwood
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Wolverhampton Nord Est
|
|
Muncă
|
Jane Stevenson
|
|
Conservator
|
Învinsă în funcție, Emma Reynolds
|
Wolverhampton Sud Est
|
|
Muncă
|
Pat McFadden
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Wolverhampton Sud Vest
|
|
Muncă
|
Stuart Anderson
|
|
Conservator
|
Învinsă în funcție, Eleanor Smith
|
Worcester
|
|
Conservator
|
Robin Walker
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Workington
|
|
Muncă
|
Mark Jenkinson
|
|
Conservator
|
Învinsul titular, Sue Hayman
|
Worsley și Eccles South
|
|
Muncă
|
Barbara Keeley
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Worthing West
|
|
Conservator
|
Peter Bottomley
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Wrexham
|
|
Muncă
|
Sarah Atherton
|
|
Conservator
|
Funcția precedentă, Ian Lucas , nu a rămas în picioare
|
Wycombe
|
|
Conservator
|
Steven Baker
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Wyre și Preston North
|
|
Conservator
|
Ben Wallace
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Pădurea Wyre
|
|
Conservator
|
Mark Garnier
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Wythenshawe și Sale East
|
|
Muncă
|
Mike Kane
|
|
Muncă
|
Scaun ținut
|
Yeovil
|
|
Conservator
|
Marcus Fysh
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Ynys Môn
|
|
Muncă
|
Virginia Crosbie
|
|
Conservator
|
Funcționarul anterior, Albert Owen , nu a rămas în picioare
|
York Central
|
|
Cooperativa Muncii
|
Rachael Maskell
|
|
Cooperativa Muncii
|
Scaun ținut
|
York Outer
|
|
Conservator
|
Julian Sturdy
|
|
Conservator
|
Scaun ținut
|
Sursă:
|
|